Czym się zajmujemy - CREDIT BANQUIER

Credit Banquier to doradztwo finansowe dla firm, które pozwala im uzyskać środki na aktualne prowadzenie działalności oraz na inwestycje. Nasze usługi są szczególnie pomocne dla podmiotów obciążonych wysokim zadłużeniem kredytowym oraz niewykazujących wymaganej przez banki zdolności kredytowej. Zajmujemy się pozyskiwaniem pożyczek firmowych bez BIK i kredytów dla firm o różnej formie prowadzonej działalności – zwykłych, jednoosobowych podmiotów, spółek z o.o., spółek prawa handlowego oraz innych.

Nasze doradztwo finansowe dla firm obejmuje również finansowanie konieczne w niektórych branżach w ramach codziennego funkcjonowania biznesu – czyli kredyty obrotowe. Pomagamy naszym Klientom również w uzyskiwaniu kredytów inwestycyjnych, które pozwalają na rozwój własnej działalności. Zdobywamy pożyczki firmowe prywatne oraz inwestycyjne bez BIK, ZUS, US czy KRD. Z naszych usług doradztwa finansowego dla firm skorzystało już ponad 300 podmiotów.

Warto wspomnieć, że pomagamy Klientom również w uzyskiwaniu tak zwanych kredytów dla firm na start, które umożliwiają wielu młodym przedsiębiorcom założenie oraz rozwijanie swojej pierwszej firmy. Proponujemy także pośrednictwo w pozyskiwaniu pożyczek hipotecznych od inwestorów.

Nasze usługi to nie tylko doradztwo finansowe dla firm, ale także pomoc dla osób fizycznych. Pozyskujemy kredyty gotówkowe bez BIK dla Klientów indywidualnych, dzięki którym mogą oni poprawić swoją sytuację finansową. Jeśli chodzi natomiast o profesjonalne doradztwo finansowe dla firm, w obrębie naszych usług znalazło się również pozyskiwanie leasingu firmowego bez BIK. Zajmujemy się też faktoringiem firmowym oraz obsługą pożyczek prywatnych.

Credit Banquier to doradztwo finansowe dla firm, które współpracuje ze wszystkimi największymi bankami funkcjonującymi na polskim rynku, dzięki czemu każda firma może wybrać najlepsze oferty z szerokiego wachlarza propozycji. Zajmujemy się obsługą głównie małych przedsiębiorstw borykających się z problemami finansowymi, jednak zapraszamy do kontaktu wszystkie podmioty i osoby poszukujące najlepszej metody finansowania.
  • Referencje
  • Niezbędne dokumenty
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Kontakt
  • phone
    Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij