Pożyczki prywatne bez BIK pod weksel do 12.000 PLN

Rozwiązanie przejściowych trudności finansowych

Życie jest pełne niespodzianek, zarówno tych pozytywnych, jak i niestety niemiłych. Nie wszystkie komplikacje finansowe da się przewidzieć, jednak nawet z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. W nagłych sytuacjach kryzysowych warto rozpatrzeć oferowane przez CREDIT BANQUIER pożyczki prywatne bez BIK pod weksel. Jest to wygodna i bezpieczna forma pożyczki środków koniecznych do zażegnania przejściowego kryzysu finansowego. Zabezpieczeniem, a zarazem umową gwarantującą spłatę pożyczki, jest w tym przypadku weksel in blanco oraz deklaracja wekslowa. Dodatkowym dokumentem w przypadku tego rodzaju pożyczki jest dowolnego rodzaju umowa o pracę, bądź też świadczenie socjalne. Dzięki tak przejrzyście skonstruowanej ofercie można ominąć zbędne formalności, a konieczne do rozwiązania chwilowych trudności finansowych środki są dostępne bardzo szybko. Jeżeli więc, z różnych przyczyn, nie masz możliwości otrzymania pożyczki bankowej, poszukujesz szybkiego dofinansowania, chcesz szybko spłacić komornika lub inny zalegający dług, zapraszamy do skorzystania z oferty CREDIT BANQUIER. Gwarantujemy szybkie rozpatrzenie wniosku oraz brak zbędnych formalności. A okres kredytowania, wynoszący do 30 miesięcy, pozwoli Ci na spokojną spłatę zadłużenia.

Parametry pożyczki prywatnej bez BIK pod weksel

  • Kwota pożyczki – do 12.000 PLN
  • Okres trwania pożyczki – do 30 miesięcy
  • Dochody akceptowane – umowy o pracę, zlecenie, dzieło, renta, emerytura, działalność gospodarcza
  • Minimalne dochody dla – umowy o prace min. 2000 PLN, umowy zlecenia i o dzieło min. 2500 PLN, działalność gospodarcza min. 3000 PLN
  • Przeznaczenie pożyczki – konsolidacja innych pożyczek, spłata komorników, spłata długów, cel dowolny
  • Zabezpieczenie pożyczki – weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową. W przypadku klienta z wysokimi zadłużeniami proponujemy ubezpieczenie lub współkredytobiorcę lub zastaw lub poręczenie.

Wszystkie wnioski o pożyczki prywatne bez BIK pod weksel rozpatrywane są indywidualnie.