Reklama na stronie CREDIT BANQUIER

Wiele firm szuka w sieci możliwości finansowania swojej działalności , dzięki czemu strony instytucji finansowych i pośredników zyskują na coraz większej popularności. Dzięki temu ich oglądalność staje się z roku na rok większa.

Chcemy wykorzystać ten moment na promowanie Państwa biznesów i dajemy możliwość umieszczenia reklam Państwa stron, produktów i usług.

Mamy do zaoferowania następujące miejsca reklamowe:

Baner główny o wymiarach 750x100 znajdujący się pod logo i mapą strony - mozliwość umieszczenia plików flash lub statycznych ( format swf. i jpg)

Baner dolny o wymiarach 750x100 znajdujący się między opisami firmy a logami KRD - mozliwość umieszczenia plików flash lub statycznych ( format swf. i jpg)

Baner dolny prawy o wymiarach 210x100 znajdujący się nad logo rzetelna firma - mozliwość umieszczenia plików statycznych ( jpg)

Wszystkie reklamy banerowe wyświetlane są w formie rotującej. Czas emisji banera ustalany jest na dany okres lub na ilość kliknięć na daną reklamę z odesłaniem na stronę reklamodawcy.

Za usługę reklamową wystawiana jest FV przez firmę obsługującą reklamę na stronie CREDIT BANQUIER. Cena z usługę ustalana jest indywidualnie po przesłaniu informacji o chęci umieszczenie reklamy na stronie na adres mailowy firmy – biuro@bankierkredyty.eu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z usług reklamowych i promowania swojej firmy.