Pożyczki prywatne bez BIK pod weksel na oświadczenie do 8.000 zł

Rozwiązanie przejściowych trudności finansowych

Życie jest pełne niespodzianek, zarówno tych pozytywnych, jak i niestety niemiłych. Nie wszystkie komplikacje finansowe da się przewidzieć, jednak nawet z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. W nagłych sytuacjach kryzysowych warto rozpatrzeć oferowane przez CREDIT BANQUIER pożyczki prywatne bez BIK pod weksel na oświadczenie. Jest to wygodna i bezpieczna forma pożyczki środków koniecznych do zażegnania przejściowego kryzysu finansowego. Zabezpieczeniem, a zarazem umową gwarantującą spłatę pożyczki, jest w tym przypadku weksel in blanco oraz deklaracja wekslowa.

Parametry pożyczki prywatnej bez BIK pod weksel na oświadczenie

  • Kwota pożyczki – do 8.000 PLN
  • Okres trwania pożyczki – do 12 miesięcy
  • Dochody akceptowane – brak
  • Wymagania – posiadanie nieruchomości na własność na terenie Warszawy lub okolic, nieruchomość może być obciążona kredytem hipotecznym nawet do 100% jej wartości. Na nieruchomości nie może być wpisów komorniczych, administracyjnych, pożyczek poza bankowych. W przypadku kredytu hipotecznego obsługa musi być prawidłowa.
  • Przeznaczenie pożyczki – konsolidacja innych pożyczek, spłata komorników, spłata długów, cel dowolny
  • Zabezpieczenie pożyczki – weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową. W przypadku klienta z wysokimi zadłużeniami proponujemy ubezpieczenie lub współkredytobiorcę lub zastaw lub poręczenie.

 

Wszystkie wnioski o pożyczki prywatne bez BIK pod weksel rozpatrywane są indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu