Pożyczki dla firm prywatne do 100.000,00 PLN bez sprawdzania BIK, ZUS, US, KRD

Proponowane pożyczki firmowe ratalne przyznawana na okres do 30 miesięcy bez weryfikacji BIK, ZUS, US, KRD, BIG. Pożyczka firmowe prywatne udzielane są dla osób prowadzących działalność gospodarczą, osób fizycznych oraz spółek osobowych. Główne parametry pożyczki prywatnej od inwestorów:

1. kwota pożyczki od 2.000 PLN do 100.000 PLN 
2. okres trwania pożyczki od 1 do 48 miesięcy, raty miesięczne kapitałowo-odsetkowe
3. oprocentowanie pożyczki w skali roku do 10 %
4. prowizja za przyznanie - negocjowana
5. marża inwestorska - negocjowana
6. umowa pożyczki zawierana jest w formie aktu notarialnego wraz z poręczeniem wekslowym

Zabezpieczenie pożyczki:

1. kwota pożyczki inwestorskiej 8.000 PLN do 15.000 PLN - możliwość uzyskania pożyczki prywatnej inwestorskiej bez zabezpieczeń na nieruchomości dla klientów z województwa mazowieckiego, którzy są właścicielami nieruchomości typu - mieszkanie, dom, działka budowlana, działka rolna. Inwestor weryfikuje zdolność pożyczkobiorcy do obsługi pożyczki. Nieruchomość może być obciążona kredytami np. kredytem hipotecznym. Pożyczka bez wpisu na hipotekę udzielana jest maksymalnie na okres do 18 miesięcy. Hipoteka nie może być zajęta przez komornika.

2. kwota pożyczki inwestorskiej 15.000 PLN do 100.000 PLN - pożyczka prywatna inwestorska udzielana z zabezpieczeniem na okres do 30 miesięcy - wpis na hipotece - na nieruchomości dla klientów z całej Polski, którzy są właścicielami nieruchomości typu - mieszkanie, dom, działka budowlana, lokale usługowe. Nieruchomość może być obciążona kredytami np. kredytem hipotecznym. Wysokość pożyczki w oparciu o wyliczenie LTV ( 60 %) nieruchomości z uwzględnieniem kredytów wpisanych w KW. Hipoteka nie może być zajęta przez komornika.

3. kwota pożyczki inwestorskiej 2.000 PLN do 8.000 PLN - możliwość uzyskania pożyczki prywatnej inwestorskiej bez zabezpieczeń na nieruchomości dla klientów z Warszawy i okolic, którzy są właścicielami nieruchomości typu - mieszkanie, dom, działka budowlana, działka rolna. Inwestor weryfikuje zdolność pożyczkobiorcy do obsługi pożyczki. Nieruchomość może być obciążona kredytami np. kredytem hipotecznym. Pożyczka bez wpisu na hipotekę udzielana jest maksymalnie na okres do 6 miesięcy. Hipoteka nie może być zajęta przez komornika.

Dla klientów z poza województwa mazowieckiego istnieje możliwość udzielenie pożyczki prywatnej inwestorskiej wyłącznie z zabezpieczeniem na nieruchomości - wpis na hipotece.

ATUTY
Uproszczona weryfikacja oceny finansowej oparta w głównej mierze na analizie zabezpieczenie pożyczki.
MOŻLIWOŚĆ UDZIELENIA POŻYCZKI DLA FIRM DLA NIERUCHOMOŚCI OBCIĄŻONEJ NP. KREDYTEM HIPOTECZNY Z OPCJĄ BEZ ZABEZPIECZENIA ORAZ Z ZABEZPIECZENIEM - WPIS NA 2 MIEJSCU W DZIALE 4 PO NP. KREDYCIE BANKOWYM

Oferta pożyczki firmowej bez BIK przygotowywana jest indywidualnie po analizie informacji o pożyczkobiorcy.

Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki.

Zapraszamy do kontaktu